اجاره سند برای آزادی زندانی

 اجاره سند برای آزادی زندانی یکی از مشکلات اصلی متهم و خانواده وی می باشد که به دلیل نداشتن وثیقه مجبور میشوند به اشخاصی مراجعه کنند. که در دام افراد سودجو و کلاهبردار گرفتار میشوند و پول خود را از دست میدهند.

حال اینکه در دام کلاهبردارانی که وعده تامین وثیقه جهت رهایی متهم را میدهند نیفتند، بهتر است جهت اجاره سند جهت وثیقه دادگاه به وکلای دادگستری و موسسه حقوقی مراجعه کنند، تا تمام مراحل تهیه سند برای زندانی یا متهم در چهارچوب قانون انجام شود و پول و وقت خود را هدر ندهند.گروه وکلای کیفری ققنوس این امر خداپسندانه تهیه سند اجاره ای برای وثیقه دادگاه و دادسرا را برای متهم و زندانی ارائه کرده است تا متهم به دلیل نداشتن سند در بازداشت نباشد.

گروه وکلای کیفری ققنوس ارائه دهنده خدمات به متهم وزندانیان برای آزادی به شرح ذیل است:
  1. اجاره سند برای آزادی زندانی
  2. اجاره وثیقه برای دادگاه
  3. تهیه سند اجاره ای برای وثیقه دادگاه

سند اجاره ای برای آزادی زندانی

گروه وکلای کیفری ققنوس در تمام مراحل تهیه اجاره سند برای آزادی زندانی و متهم به خانواده متهم و زندانیان کمک میکند. تا به راحتی و آسایش سند را تهیه کنند.در تهیه سند اجاره ای باید دقت شود که سندی جهت رهایی زندانی اجاره شود که سند رسمی باشد؛ و جعل نباشد که باعث مشکلات حقوقی و کیفری برای خانواده تامین کننده سند اجاره ای میشود. مطمئن ترین روش تامین سند اجاره ای برای وثیقه دادگاه بهره مندی از وکیل متخصص امور وثیقه میباشد. گروه وکلای کیفری ققنوس دارای وکلای متخصص و باتجربه می باشد که در تهیه سند اجاره ای جهت آزادی متهم در کنار خانواده متهم هستند. تا با خیال راحت و بدون دغدغه زندانی به آغوش گرم خانواده برگردد.

مطالب مرتبط با این مقاله  قرار تامین کیفری

جهت اجاره سند؛ با مشاوره حقوقی مطمئن با وکیل دادگستری گروه وکلای ققنوس با پرداخت کمترین هزینه وثیقه دادگاه و دادسرا تامین شود.

اجاره سند برای آزادی زندانی
خدمات اجاره سند برای آزادی متهم را در سراسر کشور به شرح ذیل تامین کرده است:
  • اجاره سند در تهران
  • اجاره سند در قم
  • اجاره سند در کرج
  • اجاره سند در شهریار
  • اجاره سند در مشهد

تعویض سند اجاره ای برای وثیقه دادگاه

یکی از خدمات گروه وکلای کیفری ققنوس تعویض سند اجاره ای متهم و زندانیانی است که با قرار وثیقه آزاد هستند.همچنین تهیه سند برای تعزیرات و دادگاه و دادسرا می باشد.

قیمت سند اجاره ای برای وثیقه دادگاه

قیمت هایی که جهت اجاره سند برای آزادی زندانی در این گروه حقوقی ارائه میشود، منصفانه و عادلانه می باشد.

اجاره سند برای آزادی زندانی

رای وحدت رویه دیوان عالی کشور(کیفری)

شماره رای:680
تاریخ:25-05-1384
براساس ماده دویست و شش و دویست و هفت آیین نامه اجرایی سازمان زندان ها واقدامات تامینی و تربیتی کشور زندانی که دارای شرایط آزادی با معرفی کردن کفیل یا تامین قرار وثیقه میتواند به مرخصی برود. براساس ماده دویست و چهارده آیین نامه فوق چگونگی اجرای قرار تامین کیفری صادر شده را برطبق مقررات ماده صدو چهل قانون آیین دادرسی دادگاه عمومی و انقلاب در امور کیفری مشخص کرده است.

رای وحدت رویه دیوان عالی کشور(مرجع صادر کننده آزادی مشروط)

شماره رای :731
چکیده رای: مرجع صالح در خصوص ماده پنجاه و هشت قانون مجازات اسلامی مصوب سال 1392

دادگاهی است که، نخستین و تجدید نظر را صادر کرده است.

وکیل دادگستری دفتر حقوقی ققنوس

گروه وکلای کیفری ققنوس، مطمئن ترین وعادلانه ترین گروه حقوقی درارائه سند اجاره ای برای وثیقه دادگاه و دادسرا در تهران، قم، کرج، شهریار و مشهد می باشد.

اجاره سند برای آزادی زندانی
اجاره سند برای آزادی زندانی

برای اطمینان از فعالیت حقوقی وکلای کیفری ققنوس به دفتر موسسه مراجعه نمایید. سوالات و مشکلات حقوقی خود در مورد تهیه سند اجاره ای، در سراسر کشور در تمام ساعات شبانه روز با وکیل دادگستری ققنوس مطرح نمایید. تا در کوتاهترین زمان ممکن پاسخگوی شما عزیزان باشد.
شماره همراه وکیل دادگستری :09101923725

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonتماس بگیرید