سند اجاره ای در کرج | اجاره سند در کرج فوری

4.9/5 - (55 امتیاز)

سند اجاره ای در کرج | اجاره سند در کرج عموما برای زندانیانی استفاده می شود که هنوز حکم آنان قطعی نشده است. بدین معنا که اجاره سند سند در کرج برای پرونده هایی استفاده میگردد که در مرحله دادسرا یا دادگاه و قبل از صدور رای می باشد. اجاره سند برای زندانی کرج اجاره سند برای زندانی در کرج بهتر است از وکلای دادگستری تامین گردد.

سعی کنید یا از وکیل دادگستری برای اخذ وثیقه کمک بگیرید و یا اساسا به وکلایی مراجعه کنید که در کنار وکالت، سند اجاره ای برای زندانی در کرج می گذارند. اگر مصمم شدید که برای سند اجاره ای برای زندانی در کرج به وکیل مراجعه کنید ترجیحا به وکیلی مراجعه کنید که تخصص در پرونده های کیفری داشته باشد. به اصطلاح کیفری کار باشد.

اجاره سند

سند برای زندانی کرج

سند اجاره ای در کرج : سند برای زندانی کرج نمیتوان از مشاوران املاک تهیه نمود چرا که آنها فقط آشنایی به تنظیم معاملات ملکی دارند. ولی این اشتباه رایج شده است و عموما برای این منظور متقاضیان به املاک نیز برای سند برای زندانی کرج مراجعه می‌نمایند. پس سند برای وثیقه زندانی کرج را از دفتر وکیل تهیه نمایید و با وکیل طرف قرارداد شوید.

سند اجاره ای در کرج

سند اجاره ای برای دادگاه کرج

سند اجاره ای برای دادگاه کرج با سند اجاره ای برای دادسرای کرج متفاوت نیست‌. یعنی سند برای دادگاه کرج و یا سند برای دادسرای کرج هیچ تفاوتی با هم ندارند. اما بعضی از متقاضیان به دلیل سخت گیری دادسرا به اشتباه فکر میکنند که سند برای دادسرای کرج با سند اجاره ای برای دادگاه کرج متفاوت است. پس برای اجاره سند برای زندانی دادگاه کرج از هر نوع سند منقول با غیر منقول می توانید استفاده نمایید.

مطالب مرتبط   وثيقه، تضمين است يا تهديد؟

سند اجاره ای برای زندانی تعزیرات کرج

سند اجاره ای در کرج : اجاره سند برای زندانی تعزیرات در کرج یک تفاوت عمده با دیگر مراجع قضایی دارد. اگر زندانی تعزیرات پس از محکومیت به تعزیرات مراجعه ننماید سند اجاره ای تعزیرات کرج به نفع دولت ضبط می گردد و برای جریمه ذکر شده در حکم به مزایده می رود. اما در دادگاههای کیفری و دادسرا ها برای سند وثیقه چنین اتفاقی نمی افتاد.

اجاره سند

وثیقه اجاره ای برای زندانی کرج

سند اجاره ای در کرج : وثیقه اجاره ای برای زندانی کرج می تواند مال منقول و غیر منقول باشد. مال منقول می تواند خودرو باشد و مال غیر منقول میتواند ملک باشد. اجاره وثیقه برای زندانی کرج را همانطور که قبلا ذکر شد حتما از دفاتر وکلای دادگستری تهیه نمایید. به ویژه دفاتری که در زمینه امور کیفری احاره تخصص دارند. اجاره وثیقه برای زندانی در کرج با توجه به دادگاه ها و مجتمع های قضایی تا حدودی متفاوت است. اجاره وثیقه برای کرج در دادگاه انقلاب بیشتر سخت گیری می شود و در دادگاههای عمومی ساده تر گرفته می شود.

سند اجاره ای برای زندانی مواد مخدر کرج

سند اجاره ای در کرج : اجاره سند برای مواد مخدر کرج با توجه به اینکه در این دادگاهها رسیدگی با سرعت انجام میگردد نیاز به دقت بیشتری دارد. اگر شما نتوانید سند اجاره ای برای زندانی مواد مخدر در کرج را با فوریت تهیه نمایید ممکن است دادگاه بلافاصله رای صادر نماید و ناگزیر شوید اجاره وثیقه برای زندانی مواد مخدر را موکول به مرخصی از زندان نمایید.

اجاره سند

سند اجاره ای در کرج : برای مرخصی زندانی کرج ناگزیر هستید از دادیاران ناظر زندان درخواست قبولی وثیقه برای آزادی زندانی کرج نمایید. این پروسه قطعا زمان بر خواهد شد.اجاره سند برای مرخصی زندانی کرجوثیقه برای مرخصی زندانی کرج باید از مراکز استان یا شهر کرج و تهران باشد. البته بعضی از دادیاران ناظر زندانی سند اجاره ای شهرستان را نیز برای مرخصی زندانی کرج می پذیرند.

سند اجاره ای در کرج

ولی به سختی سند برای وثیقه زندانی کرج از شهرهای عادی پذیرفته میشود. متاسفانه، عنوان نیز از سند مازاد برای زندانی استقبال نمی‌کنند. و این موضوع برای اجاره سند ارزان کرج شما را به سختی و دشواری می اندازد.

اجاره سند

سند اجاره ای ارزان برای زندانی کرج

سند اجاره ای در کرج : اجاره سند ارزان برای وثیقه زندانی کرج را نیز مجددا تاکید مینمایم که از وکلا درخواست نمایید. اجاره سند ارزان برای وثیقه زندانی کرج بیشتر از شهرستانهای کم جمعیت می باشد. این نکته را به یاد داشته باشید که اجاره وثیقه ارزان برای زندانی کرج حتی برای مرخصی زندانی کرج باید از شهرهای کوچک باشد. پس سند احاره ای از مراکز استان ارزان نیست. در پایان عرض کنم که اجاره وثیقه برای زندانی کرج در صورت مراجعه به اشخاصی که تخصص و تجربه ندارند کار شما را به تاخیر می‌اندازد و مشکلات جدیدی ایجاد مینماید.گروه وکلای ققنوس می توانند در اجاره وثیقه برای زندانی کرج به شما کمک شایانی نمایند. # سند اجاره ای در کرج

اجاره سند در کرج 

اجاره سند در کرج : بالاترین درخواست سند بعد از درخواست سند اجاره ای برای تهران می باشد. هر چند شاید از نظر جمعیت در حد و اندازه شهرستان مشهد باشد. البته یکی از دلائل دیگر نیاز به سند اجاره ای در کرج، بومی نبودن جمعیت آن به نسبت شهرستان مشهد است. 

اجاره سند به این معناست که خانواده زندانی جهت ایداع وثیقه ( معرفی وثیقه ) و آزادی زندانی خود – به دلیل فقدان وثیقه- لاجرم به دفاتری مراجعه می نمایند که در اجاره سند می تواند به آنها کمک نماید.

به عبارتی اجاره سند برای زندانی بهتر است:

 • از دفاتری تهیه گردد که یا توسط وکیل مدیریت می گردد
 • سند اجاره ای در کرج تحت نظارت وکیل انجام می گردد
 • اساسا از ابتدا تا انتهای کار مستقیما توسط وکیل دادگستری انجام می گردد
اجاره سند برای کرج تحت نظارت وکیل
اجاره سند برای کرج تحت نظارت وکیل

حتی الامکان سعی نمایید به دفاتری که از سه حالت فوق خارج است سند اجاره ای برای زندانی را تهیه ننمایید. البته به این معنی نیست که چنین دفاتری کار خلاف قانون انجام می دهند ولی بهتر است از طریق دفاتر وکلای دادگستری تأمین سند اجاره ای برای زندانی  صورت گیرد؛ مخصوصا اگر سند کرج باشد؛ یعنی قاضی اصرار بر این داشته باشد که سند وثیقه جهت دادسرا حتما از شهرستان کرج یا حومه آن باشد.

مطالب مرتبط   اجاره سند تحت نظارت وکیل دادگستری ققنوس

انواع وثیقه جهت اجاره سند در کرج 

 • شش دانگ
 • سه دانگ
 • سهمی

باشد ولی بعضی از قضات تاکید بر سند شش دانگ دارند. 

مضافا وثیقه اجاره ای برای زندانی می تواند:
 • مسکونی
 • تجاری 
 • اداری 
 • صنعتی 
 • زراعی 
 • خدماتی 

باشد ولی بعضی از قضات تأکید دارند که حتما سند اجاره ای، مسکونی باشد؛ یعنی سند اجاره ای مسکونی برای کرج معرفی گردد. به تجویز قانون هیچ محدودیتی از نظر محل سند برای وثیقه زندانی وجود ندارد. اما بعضی از قضات اصرار بر سند برای زندانی کرج از خود شهرستان کرج یا حومه را دارند.

متأسفانه، در خصوص وثیقه زندانی، بعضا سلیقه ای عمل می شود؛ البته در این دوره ریاست محترم قوه قضائیه نگاه به وثیقه تغییر کرده است لذا قضات نسبت به گذشته ساده تر می گیرند. 

مطالب مرتبط   اجاره سند برای آزادی زندانی تحت نظارت وکیل

 اجاره سند در کرج و یا هر شهرستان دیگری از منظر قانون جرم محسوب نمی گردد. اما بعضی از قضات احتیاط می کنند و نسبت به اجاره سند برای زندانی حساس هستند.

اجاره سند در کرج فوری
اجاره سند در کرج فوری

وثیقه اجاره ای برای زندانی کرج می تواند:

 • مال غیر منقول مثل سند ملکی باشد.
 • مال منقول مثل خودروی سواری باشد.

با این تفاوت که در مال منقول علاوه بر بازداشت سند خودرو، به طور فیزیکی نیز خودرو در پارکینگ توقیف می گردد. سند برای زندانی پس به لحاظ قانونی می تواند خارج از شهر کرج و حتی خارج از استان البرز باشد، اما سند اجاره ای کرج برای زندانی، بدین معناست که سند باید حتما از حوزه قضایی و ثبتی شهرستان کرج باشد.

پس وثیقه اجاره ای  می تواند شامل مال غیر منقول و مال منقول باشد اما سند اجاره ای در شهرستان کرج و یا سند اجاره ای در استان البرز فقط باید سند ملکی اجاره ای باشد.

مطالب مرتبط   اجاره سند برای دادگاه | مطمئن - فوری

بنابر این توصیه می گردد؛

که در اجاره سند در کرج یا استان البرز:

 • حتی الامکان به دفتر وکیل مراجعه نمایید و ترجیحا وکیل آشنا به مسائل وثیقه
 • شرایط
 • نحوه ایداع
 • کارشناسی وثیقه باشد

تا در پرونده های کیفری و موضوع وثیقه، وثیقه اجاره ای در کرج، استان البرز و دیگر شهرستان ها تجربه کافی دارد و مسلط به:

 • امور کیفری
 • قرار بازداشت
 • قرار وثیقه
 • کفالت
 • دفاع در پرونده می باشد.

قیمت اجاره سند در کرج

لینک مقاله اجاره سند در کرج | سند اجاره ای در کرج را به اشتراک بگذارید:

www.ghoghnooslaw.com

Rent_a_document_in_Karaj

دیدگاهتان را بنویسید

تماس بگیرید
× واتساپ