اجاره سند برای وثیقه زندانی

4.5/5 - (31 امتیاز)

از کجا سند برای زندانی اجاره کنیم؟ یکی از سؤالات متداول نزد خانواده زندانیان اعم از متهم و محکوم علیه که به هر دلیل از عجز در تودیع وثیقه گرفته تا محکومیت قطعی این است که از کجا سند اجاره کنیم؟ و یا سند اجاره ای را از کجا تهیه نماییم؟ و یا چگونه برای زندانی سند اجاره کنیم؟ از کجا برای زندانی سند اجاره کنیم؟ چگونه سند اجاره کنم؟
همه اینها سوالات رایجی است که در خصوص سندهای اجاره ای به سراغ انسان می آید.‌
سعی نمایید برای اجاره سند دادگاه حتما به دفتر وکیل مراجعه نمایید. مضافا، وکیلی که تصمیم می گیرد کار شما را انجام دهد حتما کیفری کار باشد یعنی وکیل متخصص امور کیفری باشد. بنابراین،
گروه وکلای کیفری ققنوس برای تهیه سند اجاره ای بهترین گزینه است. چراکه هم دفتر وکالت است و هم بخشی از کار وکالت این گروه کیفری اجاره سند برای زندانی است.

وثیقه فوری وثیقه فوری برای زندانی

یا وثیقه فوری برای دادگاه و دادسرا در هر شهری فقط از همان شهر می شود تهیه نمود. به این معنا که فرآیند نیابت حذف شود. چون وقتی نیابت صادر شود لاجرم پروسه نیابت و بازگشت پرونده و پاسخ به دادگاه معظی نیابت زمان. بر خواهد شد. مثلا برای تهیه وثیقه فوری تهران حتما وثیقه اجاره ای را از خود تهران تهیه نمایید. اگر در کرج هستید و زندانی شما در زندانهای استان البرز است حتما وثیقه برای زندانی را از خود شهر کرج تهیه نمایید.اجاره وثیقه فوری در کرج یعنی اجاره سند کرج.

اجاره سند برای وثیقه زندانی : اجاره سند برای زندانی و متهم امروزه به دلیل افزایش قیمت املاک و فقدان توان مردم در خرید ملک بسیار رایج شده است. هرچند اجاره سند به نسبت گران است ولی خانواده متهم و یا زندانی چاره ای جز اجاره سند ندارند. اجاره سند برای مرخصی نیاز به موافقت دادیاران ناظر بر زندان دارد. اما اجاره سند در دادسرا نیاز به نظر مثبت بازپرس یا دادیار و در دادگاه نیاز به موافقت دادگاه دارد.

اجاره سند را حتما از موسسه ای حقوقی تهیه نمایید. موسسه حقوقی ققنوس تخت نظارت وکلای دادگستری به اجاره سند به شما کمک می نمایید. در صورت نیاز به مشاوره حقوقی نیز می توانید از مشاوره حقوقی این موسسه استفاده نمایید و حتی برای وکالت نیز درخواست وکیل نمایید.

اجاره سند در موسسه حقوقی ققنوس بسیار تخصصی و مبتنی بر تجربه انجام می گردد.بهرخال، برای اجاره سند حتما از وکیل کیفری متخصص استفاده نمایید. فراموش نکنید که موسسه ققنوس در امور کیفری متخصص است و تخصصا در این بخش فعالیت می کند.

اجاره سند ملکی برای وثیقه

اجاره سند ملکی برای وثیقه زندانی به عبارتی همان اجاره وثیقه ملکی برای زندانی است. در دادگاه کلمه اجاره وثیقه ملکی برای زندانی ذکر می گردد تا شما به اشتباه ماشین و مال منقول را برای زندانی ارایه ننمایید. اجاره سند ملکی برای وثیقه زندانی بهتر است مسکونی و در همان شهری باشد که پرونده در آنجا مطرح است.

اجاره وثیقه ملکی در تهران اجاره وثیقه ملکی در تهران به دلیل تقاضای بالا و سرعت کار و اصرار و تأکید بعضی از قضات به سند ملکی تهران گرانتر است. اما زودتر و سریعتر انجام می گردد. وثیقه ملکی اجاره ای در تهران از وثیقه اجاره ای ملکی در کرج تا حدودی گرانتر است. اما سند ملکی اجاره ای در شهرستانها به مراتب خیلی ارزان از وثیقه ملکی تهران و وثیقه ملکی کرج است.

اجاره سند در تهران

اجاره سند در تهران برای زندانی تا حدودی سخت تر از شهرستان است. چون معمولا اجاره سند در تهران به دلیل سخت گیری صاحبان وثیقه در قبول تضامین و ضامنین سخت تر انجام می شود. اجاره سند در تهران متاسفانه به دلیل تقاضای زیاد و عرضه کم سند تهران همچنین کوتاه بودن مدت زمان کارشناسی و بازداشت سند گرانتر از اجاره سند در شهرستان است.

اجاره سند یا کرایه سند نیاز به وجه اجاره سند و تضامین کافی برای وثیقه گذار دارد. برای اجاره سند در تهران و شهرستان ها عجله نکنید و حتما به گروه وکلایی مراجعه نمایید که قبلا کار اجاره سند انجام داده اند

کرایه سند برای زندانی در تهران

اجاره سند برای وثیقه زندانی : همانطور که عرض کردم گرانتر از کرایه سند در شهر کرج و دیگر شهرها می باشد.اجاره سند در شهر مشهد نیز به همین صورت است. کلا اجاره سند در کلان شهرها گرانتر است. برای اجاره سند اگر چک یا سفته بابت ضمانت در اختیار صاحب وثیقه قراردادید حتما در قرارداذشناره چک را بیاورید. شک نکنید که اگر وثیقه گذار از شما چک یا سفته ای خواست که در قرارداد نوشته نشود قصد شومی در سر دارد و در آینده شما را به چالش خواهد کشید. ما در موسسه حقوقی ققنوس به این نکات توجه میکنیم و از هر سؤاستفاده ای جلوگیری می نماییم. مضافاً برای قرارداد اجاره سند به عنوان داور تعیین می شویم و در صورت تخلف هر یک از طرفین رای صادر می نماییم که برای طرفین لازم الاجرا است.

اجاره سند برای زندانی

اجاره سند برای زندانی | اجاره سند برای وثیقه زندانی بخشی از توانمندی و پتانسیل گروه وکلای کیفری ققنوس در کنار انجام دیگر دعاوی می باشد. دفتر وکالت ققنوس بیش از ۱۲ سال است که در این حوزه تخصصی فعالیت می نماید.

اجاره سند برای زندانی را حتی المقدور به وکلای دادگستری بسپارید. ترجیحا وکیلی باشد که در رشته حقوق جزا و جرم شناسی تخصص و تجربه داشته باشد. چراکه، پروسه گذاشتن وثیقه در دادگاه و دادسرا بر خلاف ظاهر آن بسیار پیچیده و نیاز به تجربه دارد.سند اجاره ای برای زندانی می تواند از مسکونی، اداری، تجاری و حتی کشاورزی باشد.

قانون گذار هر مال منقول و غیر منقولی را به عنوان وثیقه برای زندانی پذیرفته است. با این تفاوت که متا منقول مثل خودرو و ماشین باید توقیف فیزیکی گردد و مال غیر منقول مثل ملک نیاز به توقیف فیزیکی ندارد و صرف بازداشت در اداره ثبت محل کفایت می کند.

مشاوره تلفنی

سند اجاره ای برای آزادی زندانی

سند اجاره ای برای آزادی زندانی را از چه محلی تهیه نماییم؟

اجاره سند برای وثیقه زندانی : این سوالی است که برای اکثر متقاضیان سند اجاره ای پیش می آید.همانطور که در بالا عرض کردم اصلا به دفاتر و اشخاص غیر وکیل برای اخذ سند اجاره ای برای زندانی مراجعه ننمایید. چراکه، متاسفانه، بعضا مشاهده شده است که از استرس و اضطراب مردم سؤاستفاده کرده اند و نه تنها زندانی آزاد نگردیده است بلکه دردسر دیگری نیز به پرونده اضافه شده است.سند اجاره ای ارزانسند اجاره ای ارزان را از دفاتر حقوقی می توان جستجو کرد که ارتباط مستقیم با صاحبان سند دارند.

معمولا صاحبان سند نیز ترجیح می دهند که سندهای خویش را به وکالت برای اجاره سند بسپارند تا به اشخاصی که هیچ شناختی نسبت به آنها ندارند.گروه وکلای ققنوس از آنجا که در این حوزه تخصص و تجربه بلند مدت دارد می تواند بهترین انتخاب برای شما باشد. قبل از هر گونه اقدامی وقت مشاوره حضوری بگیرید و حتما با وکلای ما تماس حاصل نمایید.

اجاره سند

اجاره سند برای زندانی مواد مخدر

اجاره سند برای وثیقه زندانی : اجاره سند برای زندانی مواد مخدر هیچ تفاوتی با اجاره سند برای زندانی های دیگر ندارد. فقط از آنجا که در پرونده های مواد مخدر رسیدگی و تفهیم اتهام و آخرین دفاع سریع انجام میگردد و بلافاصله کیفر خواست صادر می شود و سپس در دادگاه حکم صادر می شود باید برای اجاره سند برای آزادی زندانی مواد مخدر تسریع کنید. بنابراین حتما به وکیل متخصص مراجعه نمایید. در این زمینه گروه وکلای کیفری ققنوس کمک خوبی مینماید.

اجاره سند

سند اجاره ای برای زندانی تعزیرات

سند اجاره ای برای زندانی تعزیرات، بسیار حساس تر نسبت به دیگر جرایم است. چون قصد تعزیرات زندانی کردن و بازداشت نیست. بلکه مقصود قانونگذار در این زمینه اخذ جریمه و تنبیه محرم و متخلف است. بنابراین، اجاره سند برای تعزیرات حکومتی در واقع نوعی پرداخت جریمه می باشد. که البته به اقساط میتوان آن را در اخت کرد. ما در گروه ققنوس به تعداد زیادی از این پرونده های جریانی داریم.در پایان، پیشنهاد میکنم برای آنکه زمان گذاردن وثیقه برای زندانی شما طولانی نگردد به گروهی متخصص مراجعه کنید. بدیهی است، که گروه وکلای ققنوس بهترین گزینه برای اجاره سند می باشد.

اجاره سند

وکیل برای اجاره سند

اجاره سند : برای معرفی وثیقه به دادسرا و یا دادگاه، گروه وکلای ققنوس با توجه به سابقه موفق در این بخش می تواند برای معرفی وثیقه به مرجع قضایی به شما وکیل حاذق معرفی نماید.

اجاره سند جهت دادگاه و دادسرا 

اجاره سند برای وثیقه زندانی : اجاره سند یکی از روش های ضمانتی است؛ که فرد می تواند به کمک آن مدتی را در بیرون از زندان به سر برد و پیگیر کارهای حقوقی خود باشد. امروزه مسائل مالی و حقوقی و حتی کیفری زیادی هستند؛ که افراد به واسطه ی آن ها به دادگاه احضار می شوند و ممکن است در جریان این دادگاه ها، فرد بازداشت شده و نتواند مشکلات و روند پرونده را پیگیری کند و رفع مشکل نماید.

از این رو ارائه سند جهت دادگاه برای آزادی زندانی تحت نظارت وکیل امور کیفری یکی از روش هایی است که می توان به کمک آن این روند را کمی تغییر داد؛ تا مشکلات راحت تر حل شوند؛ و افراد سریع تر به دامن خانواده برگردند و اقدامات لازم جهت حل پرونده ی خود را انجام دهند.

اجاره سند

اجاره سند جهت دادگاه برای چه کسی مورد نیاز است؟

اجاره سند : امروزه افراد زیادی به دلایل متعدد به اجاره سند جهت دادگاه نیاز دارند. مسائل حقوقی و کیفری مانند چک و مسائل مالی یا شکایات شخصی می تواند به توقیف و زندانی کردن فرد منجر شود.  در این مواقع فرد یا باید راهی زندان شود یا با توجه به مبلغ وثیقه ای که قاضی تعیین می نماید سندی تهیه کرده و به دادگاه تسلیم کند تا پس از مشخص شدن روند کار پرونده و حل مشکلات حقوقی سند آزاد گردد.

خیلی از افراد هستند که سند اجاره ای برای دادگاه در دسترس ندارند و به اجاره سند برای این موارد نیاز دارند.  از این رو اجاره سند شش دانگ جهت دادگاه با شرایط مختلفی صورت می گیرد تا افراد نگرانی از این بابت نداشته باشند.

مطالب مرتبط   سند اجاره ای برای وثیقه | تحت نظارت وکلای مجرب ققنوس

سایت ها و مراکز زیادی سند اجاره ای جهت دادگاه به این افراد ارائه می دهند و در محدوده های مختلفی سند در دسترس دارند تا هر کسی با هر شرایطی بتواند سند معادل با مبلغ وثیقه ی خود را جور کند.  بدون شک ماندن یک نفر در زندان نمی تواند مشکلی را حل کند و فرد اگر آزاد باشد به صورت بهتری با پیگیری کارهای حقوقی پرونده، از خود دفاع می کند یا به رد مال می پردازد.  به همین علت سند در این مواقع بسیار کارساز است.  به همین علت افراد زیادی با جرائم مختلف به خصوص مسائل مالی می توانند از این خدمات بهره ببرند.

اجاره وثیقه برای آزادی زندانی در تهران و شهرستان ها 

اجاره سند برای وثیقه زندانی : اجاره وثیقه برای آزادی زندانی در بسیاری از کشورها مانند آمریکا و انگلیس به صورت تخصصی انجام میشود. در ایران نیز امروزه به دلیل اینکه متهم یا زندانی دارای سند ملکی برای ارائه به دادگاه برای تامین قرار وثیقه نیستند، ناگزیر به اجاره وثیقه برای آزادی زندانی روی می آورند.

اجاره سند

یکی از سئوالاتی که مطرح می شود این است که:
آیا می توان از هر شخصی وثیقه اجاره ای برای دادگاه را تامین کرد؟

اجاره سند برای وثیقه زندانی : دادگستری و دفاتر حقوقی بهترین راه برای تهیه وثیقه اجاره ای برای زندانی هستند، زیرا تمام مراحل اجاره وثیقه برای آزادی زندانی برطبق قرارداد اجاره وثیقه زیر نظر وکیل متخصص دادگستری انجام می شود. قراروثیقه یکی از مهمترین قرارهای کیفری است که در آن سند ملکی به عنوان مال غیرمنقول در اختیار مرجع قضایی قرارمی گیرد. برای تهیه اجاره سند با گروه وکلای ققنوس در ارتباط باشید.

جهت اجاره سند برای زندانی با نازلترین قیمت با نظارت و پشتیبانی مستقیم وکلای پایه یک دادگستری در تهران و سایر شهرهای کشور می توانید به گروه وکلای ققنوس مراجعه نمائید و از خدمات این تیم بهره کامل ببرید. تنها کافی است با ما تماس بگیرید تا بدون دریافت کوچکترین پیش پرداخت شما برای شما سند تهیه کنیم و مشکل شما عزیزان را به بهترین شکل مشکل حل نمائیم و زندانی شما را هر چه سریعتر آزاد نمائیم. جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره های ارائه شده در سایت تماس حاصل فرمائید.

اجاره سند برای وثیقه زندانی و متهم معمولا در چه زمانی نیاز می شود؟

اجاره سند برای وثیقه زندانی: عموما زمانی که قاضی محکمه یا بازپرس پرونده قرار وثیقه صادر می نماید. لیکن مبلغ قرار وثیقه به اندازه ای است که تامین آن برای متهم امکان پذیر نیست؛ و یا تهیه وثیقه امکان پذیر است لیکن مقام قضایی اصرار و تاکید به محل و شهر خاصی دارد. مثلا شما سند مالکیت کرج دارید ولیکن مقام قضایی تاکید به پذیرش سند مالکیت در تهران دارد؛ یا شما سندی دارید که در دادگاه دیگری بازداشت می باشد. لذا، قاضی محکمه مازاد آن را نمی پذیرد یا شما سندی دارید که مشاع است ولیکن قاضی دادگاه اصرار بر سند شش دانگ دارد.

در چنین مواردی اجاره سند مورد نظر مقام قضایی ضروری می گردد. خانواده متهم چاره ای جز اجاره سند برای زندانی خویش ندارند.

شرایط اجاره سند برای وثیقه زندانی

اجاره سند برای وثیقه زندانی : شرایط اجاره سند برای وثیقه زندانی یکی ازموضوعاتی است که متهم وخانواده وی زمانی که مرجع قضایی به متهم تفهیم اتهام کرده و برایش قرار وثیقه صادر می کند، تبدیل به مشکل اساسی برای متهم و خانواده وی می شود.

در صورتی که خود متهم سند ملکی برای تأمین قرار وثیقه نداشته باشد و خانواده متهم دچار تنش برای بازداشت متهم هستند، ممکن است برای سند اجاره ای برای آزادی زندانی به افراد کلاهبرداری که در بیرون از دادگاه و دادسرا فعالیت می کنند مراجعه کنند.

مطمئن ترین راه برای اجاره سند برای وثیقه دادگاه یا دادسرا بهره مندی از مشاوره حقوقی وکیل دادگستری است. وکیل دادگستری گروه وکلای ققنوس در تمام مراحل تامین سند اجاره ای برای زندانی در کنار خانواده متهم و زندانی می باشد.

Rent a document for a prisoner's bail
اجاره سند برای وثیقه زندانی

گروه وکلای ققنوس خدمات ذیل را به متهم و خانواده زندانیان ارائه می کند:

تنظیم قرارداد اجاره سند برای وثیقه زندانی 

اجاره سند برای وثیقه زندانی : سند ملکی شش دانگ توسط وکلای دادگستری و مشاوران حقوقی گروه ققنوس به صورت سالم و بدون هیچ گونه مشکلی حقوقی و ثبتی برای آزادی زندانی یا متهم ارائه می شود. در صورتی که ملک توسط کارشناس دادگستری ارزیابی شود، مبلغ و میزان قرار وثیقه را در برمی گیرد. قبل ازهراقدام برای اجاره سند و اجاره وثیقه برای ضمانت دادگاه  به دفتر اجاره سند دادگاه، گروه وکلای کیفری ققنوس مراجعه کنید.

مطالب مرتبط   اجاره وثیقه برای زندانی | دادگاه، دادسرا با نظارت وکیل

مدت اعتبار قرار بازداشت موقت

 • در قانون آیین دادرسی کیفری مدت اعتبار قراربازداشت موقت، در جرایمی که رسیدگی به آنها در صلاحیت دادگاه ‌کیفری ‌است‌ چهار ماه تعیین شده است.
 • در جرایمی که رسیدگی به آنها در صلاحیت دادگاه‌های کیفری عمومی یا اختصاصی است، دو ماه تعیین شده است. البته به شرطی که مدت حبس از حداقل مجازات مقرر قانونی جرم ارتکابی تجاوز نکند.
 • در مواردی که دادگاه مکلف به انجام تحقیقات مقدماتی است مانند رسیدگی به اتهام زنا یا لواط در دادگاه استان، تمدید را پایان ماه اعلام می‌نمایند.

همچنین گروه وکلای ققنوس درتهیه سند اجاره ای برای آزادی زندانی و متهم در سراسر کشور در کنار خانواده زندانیان حضور دارد تا با خیال راحت و مطمئن سند اجاره ای را تأمین کنند.

 • سند اجاره ای در تهران
 • وثیقه اجاره ای در کرج
 • سند اجاره ای در شهریار، فردیس، نظرآباد
 • وثیقه اجاره ای در مشهد
 • سند اجاره ای در اهواز
 • وثیقه اجاره ای در شیراز، اصفهان
 • سند اجاره ای در قم
اجاره سند برای وثیقه زندانی در تهران
اجاره سند برای وثیقه زندانی در تهران

چه اسنادی جهت اجاره سند برای وثیقه زندانی استفاده می شود؟

سند ملکی انواع مختلفی دارد:

 • تک برگ
 • شش دانگ عرصه و اعیان
 • مشاع
 • مفروز
 • منگوله دار
 • اعیان
 • اوقافی
 • عرصه
 • وکالتی
 • ورثه ای
 • بنچاق
 • رهن
 

جهت عضویت در اینستاگرام حقوقی کلیک کنید

اینستاگرام حقوقی

 

تعیین مبلغ قرار وثیقه

 • مبلغ قرار وثیقه براساس نوع جرمی که متهم مرتکب شده است تعیین می شود.
 • نوع سند برای قرار وثیقه را قاضی انتخاب می کند.
 • تمامی قضات سند تک برگ شش دانگ عرصه و اعیان را برای ضمانت قرار وثیقه می پذیرند.
 • در مورد اسناد ملکی دیگر قاضی مختار به پذیرش یا عدم پذیرش می باشد.
 • سندگذار باید برای ضمانت به شعبه صادر کننده قرار وثیقه مراجعه می کند و درخواست ضمانت از متهم را ارائه می کند.
 • قاضی بعد از رویت سند ملکی وثیقه گذار، دستور قرار قبولی قرار وثیقه را صادر می کند.
 • در این مرحله قرار کارشناسی از ملک مورد وثیقه توسط قاضی صادر می شود.
 • تمام مراحل کارشناسی و توقیف ملک در اداره ثبت اسناد و املاک انجام می شود.
 • نامه بازداشت ملک به شعبه ارجاع می شود و قاضی دستور بازداشت ملک را صادر می کند.
 • در این مرحله زندانی با دستور قاضی آزاد می شود.
اجاره سند برای وثیقه
اجاره سند برای وثیقه

نظریه اداره کل حقوقی قوه قضائیه در خصوص ضبط وثیقه به صورت اشتباه از سوی دادستان

 • شماره نظریه : ۲۵۹۳/۷
 • تاریخ : ۱۳۷۹/۰۴/۰۴
 • موضوع  درصورت ضبط وثیقه به صورت اشتباه از سوی دادستان، استرداد آن از ناحیه وثیقه گذار با تقدیم دادخواست  انجام میشود.

سؤال:

 • اگر حق ضبط وثیقه برای دادستان نباشد، در صورتی که وثیقه به نفع دولت ضبط شده و سند نیز به نام دولت صادر شده باشد، اصلاح اشتباه دادستان چگونه خواهد بود؟
 • آیا اعلام وی به اداره ی ثبت مبنی بر ابطال سند صادره کافی است یا نیاز به حکم محکمه ی حقوق است؟
نظریه اداره حقوقی:

اجاره سند برای وثیقه زندانی : استرداد وثیقه در خصوص مورد سؤال که به دستور دادستان مورد وثیقه به نام دولت ثبت قطعی پیدا کرده است بایستی با تقدیم دادخواست از ناحیه ی وثیقه گذار به طرفیت وزارت دارایی و دادستان به عمل آید. # اجاره سند 

 

جهت عضویت در کانال تلگرام حقوقی کلیک کنید

تلگرام حقوقی

 
نظریه اداره کل حقوقی قوه قضائیه در خصوص ماده ۱۷ از قانون راجع به مواد مخدر
 • موضوع نظریه: ماده ۱۷ از قانون راجع به مواد مخدر مصوب ۱۳۵۹ به قوت خود باقی و لازم الاجراست.
 • شماره نظریه: ۱۹۳۰/۷
 •  تاریخ نظریه: ۱۳۷۸/۰۵/۰۷

سؤال:

آیا ماده ۱۷، لایحه ی قانونی تشدید مجازات مرتکبین جرایم مواد مخدر مصوب سال ۵۹ در خصوص بازداشت موقت مرتکبین جرایم مواد مخدر به قوت خود باقی است یا با تصویب قوانین جدید ماده ی مزبور نسخ شده است؟

 نظریه ی اداره ی حقوقی

 با توجه به صراحت ماده (۱۷) از قانون راجع به مواد مخدر مصوب سال ۱۳۵۹ و در صورت وجود شرایط قانونی صدور قرار بازداشت موقت الزامی است و اخذ تأمین دیگری قانونی نیست. اجاره سند

اشخاص دارای حق درخواست عفو و بخشودگی

اجاره سند برای وثیقه زندانی : اشخاصی که می توانند پیشنهاد عفو و بخشودگی را تقاضا کنند، در ماده ۶ آیین نامه کمیسیون عفو، تخفیف و تبدیل مجازات مصوب ۱۳۸۷ مشخص شده است که شامل اشخاص ذیل می باشد:

 • رئیس دادگستری مربوط
 •  دادستان مربوط
 • قاضی ناظر زندان مربوط
 • رئیس زندان مربوط
 • محکوم علیه
 • خانواده و بستگان محکوم‌علیه

Rent a document for a prisoner's bail

مناسبت ها در عفو بخشودگی زندانیان

قانونگذار در ماده ۲۲ آیین نامه کمیسیون عفو، تخفیف و تبدیل مجازات مصوب،۱۳۸۷ مناسبت هایی که برای محکومین عفو و بخشودگی تعیین می شود، شامل مناسبت های ذیل است:

 • ولادت حضرت رسول اکرم(ص)
 • مبعث حضرت رسول اکرم(ص)
 • ولادت حضرت قائم(عج)
 • عید سعید فطر
 • ولادت حضرت امام حسین(ع)
 • عید سعید غدیر
 • سالروز پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ۲۲ بهمن
 • عید نوروز اول فروردین
 • سالروز جمهوری اسلامی ۱۲ فروردین
 • ولادت حضرت امیرالمؤمنین (ع)
 • سالروز حماسه فتح خرمشهر ویژه عفو محکومان نیروهای مسلح ۳ خرداد
 • ولادت حضرت فاطمه (س) ویژه عفو محکومان نسوان
 • عید سعید قربان
 • سایر مناسبت‌هایی که مقام معظم رهبری موافقت کنند # اجاره سند برای وثیقه زندانی

مشاوره حقوقی در خصوص قیمت سند اجاره ای در گروه وکلای کیفری ققنوس تحت نظارت وکیل پایه یک دادگستری

اجاره سند برای وثیقه زندانی : گروه وکلای کیفری ققنوس، مجموعه تخصص حقوقی متشکل از وکلای دادگستری با ارائه مشاوره تخصصی آمادگی خود را جهت قبول وکالت وانجام اقدامات حقوقی در مورد اجاره وثیقه برای دادگاه را اعلام می نماید. قبل ازهر اقدام قانونی در مورد تأمین و اجاره وثیقه برای دادگاه با وکیل دادگستری گروه وکلای کیفری ققنوس مشورت نمایید.

 سند اجاره ای ارزان برای زندانی را می توانید از طریق گروه وکلای کیفری ققنوس تهیه نمایید. گروه وکلای ققنوس با بهره گیری از وکلای با سابقه کیفری و مدیرت قاضی بازنشسته دادگاه های کیفری بهترین مشاوره ها را به شما میدهد و در صورت نیاز به وکالت نیز وکالت پرونده شما را در زمینه اجاره سند ارزان و گذاشتن وثیقه ارزان در دادسرا یا دادگاه و دفاع و طرح شکایت کیفری انجام می دهد. سند اجاره ای ارزان در صورتی قابل تهیه شدن است که واسطه در میان نباشد.
گروه حقوقی ققنوس به دلیل خوشنامی و سابقه در بخش سند گذاری، به سهولت می تواند سند اجاره ای ارزان برای زندانی شما تهیه نماید. اجاره سند ارزان می تواند در تهران و هر شهر دیگری باشد. پس برای تهیه سند اجاره ای ارزان برای زندانی به گروه وکلای ققنوس مراجعه نمایید و به سرعت سند اجاره ای ارزان را تهیه نمایید.
مشاوره تلفنی

سند اجاره ای ارزان برای زندانی

سند اجاره ای ارزان برای زندانی را از کجا تهیه کنیم؟ قیمت سند اجاره ای ارزان برای زندانی چند است؟ دفتر وکالت برای اجاره سند ارزان برای زندانی است؟ تمام اینها سوالاتی است که برای سند اجاره ای ارزان جهت زندانی به ذهن شما خطور می نماید.جججج آری، وکلای دادگستری در صورتی که کیفری کار باشند می توانند شما را در اجاره سند ارزان برای زندانی کمک نمایند اجاره سند ارزان جهت زندانی با توجه به نوع جرم و سلیقه قاضی متفاوت است.
اما اجاره سند ارزان برای زندانی را حتما از محلی مطمئن یعنی دفتر وکالت تهیه نمایید. وثیقه اجاره ای ارزان گروه ققنوس کمک بسیار شایانی در تهیه وثیقه اجاره ای ارزان برای زندانی به شما مینماید. در صورت نیاز به وثیقه اجاره ای ارزان قیمت بی درنگ به ما تماس بگیرید و مشاوره حقوقی درباره سند اجاره ای دریافت کنید و سپس با چشم باز وثیقه اجاره ای ارزان قیمت و مورد نیاز خویش را تهیه نمایید. وثیقه اجاره ای ارزان می تواند ماشین نیز باشد.
سند اجاره ای

سند اجاره ای ارزان در تهران

اجاره سند در تهران با دیگر شهرها به نسبت فرق می کند. با توجه به آنکه تقاضا برای سند اجاره ای ارزان در تهران بیشتر است به همین نسبت قیمت اجاره سند ارزان تهران نیز گرانتر از شهرهای دیگر است. اجاره سند ارزان برای زندانی تهران در گروه وکلای ققنوس به سرعت تهیه می گردد و زمان کارشناسی و بازداشت و اجاره سند ارزان برای زندانی تهران توسط این گروه حقوقی یک روزه انجام می گردد.
اجاره سند
 

سند اجاره ای ارزان در قم

سند اجاره ای ارزان در قم را نیاز نیست که حتما در قم تهیه نمایید. می توانید از قم و یا شهرهای دیگر تهیه نمایید. گروه وکلای کیفری ققنوس سند اجاره ای برای زندانی در قم را به سرعت برای شما فراهم می کند. بدیهی است، در این گروه حقوقی اجاره وثیقه ارزان در قم به سهولت انجام می گردد.

سند اجاره ای ارزان در کرج

سند اجاره ای ارزان در کرج نیز به همان سادگی سند اجاره ای ارزان در تهران است. البته بعضی از قضات شهر کرج به مراتب سخت تر اجاره سند ارزان برای زندانی کرج را می پذیرند. ولی در مجموع به کمک گروه ققنوس شما به سرعت می توانید اجاره سند ارزان در کرج را انجام دهید.
مطالب مرتبط   قتل عمد و مجازات آن چیست و وکیل قتل عمد چه کسی است؟

سند اجاره ای ارزان در شهریار

سند اجاره ای ارزان در شهریار از آنجا که در استان تهران است تجربه نشان داده که بسیار ساده است. اجاره سند ارزان برای زندانی شهریار را بهتر است از وکیل تهیه نمایید. وکیلی که تخصص در حقوق جزا و جرم شناسی دارد. چون وکلایی که تجربه پرونده های کیفری ندارند خوب نمی توانند به شما در زمینه اجاره سند ارزان در شهریار کمک شما باشد.
از اینرو، گروه وکلای کیفری ققنوس برای اجاره وثیقه ارزان شهریار بسیار می توانند در تسریع کار مؤثر باشند. اجاره سند ارزان برای زندانی در شهریار را از گروه وکلای ققنوس که تجربه وافری در این زمینه دارند درخواست نمایید. سند ارزان برای زندانی شهریار را از ما خواهید و همین الان تماس بگیرید.
اجاره سند

سند اجاره ای ارزان برای اصفهان

سند اجاره ای ارزان برای زندانی در اصفهان به دو حالت اتفاق می افتد. هم برای ۶ ماه سند اجاره ای ارزان برای زندانی اصفهان تقاضا می شود و هم برای یک سال. درحالیکه برای شهرهای دیگر چنین نیست. اجاره سند ارزان در اصفهان برای زندانی توسط گروه وکلای کیفری ققنوس قابل تهیه است.وثیقه اجاره ای ارزان برای زندانی اصفهان را ققنوس بارها و به تعداد زیادی انجام داده است.

سند اجاره ای ارزان برای زندانی تعزیرات

سند اجاره ای ارزان برای تعزیرات را نیز از طریق گروه وکلای ققنوس و به کمک وکلای متخصص کیفری تهیه نمایید. از آنجا که وکلای ما کیفری هستند برای پرونده نیز می توانید مشورت بگیرید. اجاره سند ارزان برای تعزیرات با دیگر مراجع قضایی فرق دارد. چون معمولا اجاره سند ارزان برای زندانی تعزیرات برای جریمه استفاده می شود.
اجاره سند

سند اجاره ای ارزان برای مواد مخدر

اجاره سند برای وثیقه زندانی : اجاره سند ارزان برای زندانی مواد مخدر باید به سرعت انجام گردد چون در دادگاههای انقلاب رسیدگی به سرعت انجام میگردد. اجاره سند ارزان برای دادگاه انقلاب بیشتر برای مواد مخدر است. وثیقه اجاره ای ارزان برای مواد مخدر ماشین نیز می تواند باشد.
سند اجاره ای
 

سند اجاره ای ارزان برای دادگاه و دادسرا

اجاره سند برای وثیقه زندانی : اجاره سند برای دادگاه یا اجاره سند ارزان برای دادسرا هیچ تفاوتی با یکدیگر ندارند. البته دادگاهها بسیار ملایم تر برخورد می کنند و وثیقه اجاره ای ارزان برای دادگاه را می پذیرند. اجاره سند ارزان برای دادسرا معمولا سخت تر است چون دادسرا نگاه بسیار منفی نسبت به متهم دارند.
درپایان، پیشنهاد میکنم حتما به دفتر وکیلی که در دادگاههای کیفری و دادسرا پرونده های متعدد داشته است و در زمینه سند گذاشتن تجربه دارد مراجعه نمایید. مشاوره حقوقی بگیرید و با علم و آگاهی سند اجاره ای ارزان مورد نظر خویش را تهیه کنید.

اجاره وثیقه ملکی برای اجاره وثیقه ملکی

برای زندانی و اجاره وثیقه ملکی برای مرخصی از زندان از نظر قانونی تفاوتی نیست. اما اجاره وثیقه ملکی برای مرخصی بنابه سلیقه دادیاران ناظر زندان باید مسکونی و ترجیحا تهران و مراکز استان باشد. البته اجاره وثیقه برای زندان قزلحصار می تواند سند از شهرهای کم جمعیت هم باشد.برای اجاره سند برای زندانی قزلحصار نیازی حضور فیزیکی وثیقه گذار نیست و نامه نیابت را بر مبنای تصویر وثیقه ملکی صادر می نمایند و سند گذار می تواند فقط در شهر حوزه نیابت وثیقه ملکی زندانی را بازداشت و قرار قبولی وثیقه زندانی قزلحصار را امضا نماید.
پس هیچ وقت نیاز به حضور فیزیکی وثیقه گذار در زندان قزلحصار نیست.اما برای اجاره وثیقه ملکی برای زندانی تهران بزرگ فرق می کند. وثیقه برای مرخصی زندانی تهران بزرگ حتما باید از مراکز استان و شهرهای اطراف تهران باشد. مضافا نیاز به حضور فیزیکی سندگذار هم است.
پس برای اجاره سند برای زندانی تهران بزرگ به نکات فوق دقت کنید.اجاره سند برای زندانی اوین نیز به همین صورت است. یعنی برای مرخصی زندانی اوین نیاز اجاره وثیقه ملکی تهران و اطراف تهران و شهرهای بزرگ است.اما اجاره وثیقه ملکی برای زندانی دادسرا یا دادگاه تفاوتی ندارد ولی درهرحال، سلیقه قضات مؤثر است. بهرحال ما برای اجاره وثیقه ملکی برای متهم و زندانی شما نهایت تلاش خویش را می‌نماییم تا از تجربه و تخصص خویش استفاده نماییم و کار شما را به خوبی و درستی پیش ببریم.

دیدگاهتان را بنویسید