مشاوره و معرفی وکیل متخصص

مشاوره از وکیل

بهترین مشاور در هر رشته ای شخصی است که دانش کافی در تمامی زمینه های تخصصی خود را دارا است.در هر سازمانی حضور افرادی که از دانش کافی در زمینه مسائل و الزامات حقوقی برخوردار باشند امری ضرروی است تا با کمک و مشورت مشاور مسائل مختلفی را که در زمینه های حقوقی، جزائی و کیفری ایجاد می شود را برسی کرده و در نهایت بهترین تصمیم ممکن را اتخاذ نمایند. همچنین افراد نیز قبل از هر اقدام حقوقی بهتر است با مشاور حقوقی مشورت نمایند.

در نتیجه مشاوره حقوقی قبل از هر اقدامی امری ضروری است.

مؤسسه بین المللی داوری ققنوس با بهره گیری از کارشناسان و متخصصان زبده در کلیه زمینه های تخصصی و مسائل حقوقی، مشاور و راهنمای مناسبی برای شما است.

وکالت

وکالت نسبت به مشاوره امری ثانوی است بدین معنا که مشاوره از اولویت و اهمیت بیشتری برخوردار است.از آنجایی که موضوع فعالیت مؤسسه داوری ققنوس وکالت نمی باشد صرفا به معرفی وکیل متخصص اکتفا نمودیم.

وکالت در دو حوزه حقوقی و کیفری انجام می شود اما از حیث موضوعات دعاوی به شرح ذیل تقسیم میگردد .

دعاوی حقوقی شامل دعاوی مدنی، بازرگانی، تجاری، خانواده، ملکی، امورحسبی، مالکیت فکری و علائم تجاری، دعاوی مالی، دعاوی بین الملل خصوصی و بین الملل عمومی و حمل و نقل و کشتیرانی است.

دعاوی کیفری شامل جرائم پولی و بانکی، ویژه اقتصادی، امنیتی و جاسوسی، منافی عفت عمومی، قاجاق و تعزیرات حکومتی، مواد مخدر، سایبری و رایانه ای است.

با توجه به بخش های مختلف در دعاوی حقوقی و کیفری نتیجه مطلوب در صورتی اخذ می گردد که وکیل مربوطه در آن حوزه حقوقی تخصص کافی، تجربه و مهارت، سابقه عملیاتی و وکالتی داشته باشد.

مؤسسه داوری ققنوس با دارا بودن وکلای متخصص در کلیه حوزه های تخصصی حقوق این امکان را برای شما فراهم می آورد که در دعاوی حقوقی و کیفری به نتیجه مطلوب و رضایت مند برسید.

ارتباط با ما  آدرس: شریعتی ، قلهک / پلاک 1643 طبقه دوم

روزکاری : شنبه تا چهارشنبه :  8:30 تا 19

شماره تماس: 40222853-021 – 09101923725

Call Now Buttonتماس بگیرید